Kontrolní prohlídky

Zajímá Vás, v jakém stavu se nachází komínové těleso? Vypadávající kusy cihel a malty, prasklá stahovací obruč, nebo přerušený hromosvod ohrožuje okolí komína a Vy začínáte mít obavu o bezpečnost? Kontaktujte nás a my provedeme kontrolní prohlídku komína včetně fotodokumentace a kontrolní zprávy zdarma.

Zaměření a dokumentace

Chcete komín před opravami zaměřit? Od výšky, přes tloušťku zdiva, odskoky vnitřních oddílů, po jeho konicitu, či vyhnutí z vlastní osy změříme naprosto cokoli. Neměříme jenom geodeticky zvenčí, ale pronikneme nitrem komína až do kouřovodů, k základům komína. Vše přitom řádně zdokumentujeme.

Sanace

Komín už není ve skvělé kondici jako býval kdysi, nebo jeho stav dokonce ohrožuje okolí? Nezoufejte, i přesto mohou krásu komína spatřit i budoucí generace. Připravíme návrh, jak se s krizovou situací co nejefektivněji vypořádat a komínové těleso zachránit.

Demolice

Pokud komín dosloužil, jeho stav zjevně ohrožuje okolí a náklady na sanaci nejsou ve Vašich možnostech, nebo prostě překáží a o jeho zachování nemáte zájem, situaci vyřeší demolice. U menších komínů preferujeme postupné ruční rozebrání, u větších strojní demolice, či odstřely. Vše po osobní konzultaci a prohlídce komína.

Nátěry

Reklama na komíně je vidět na míle daleko. Žádný billboard nepřekoná výšku a viditelnost skvěle vyvedené reklamy na komíně. Připravíme pro Vás návrh, nebo zpracujeme Váš vlastní a před realizací zkonzultujeme.

Bannery a reklamy

Zavěšení reklamních bannerů na komín je skvělým způsobem, jak upoutat pozornost. Bannery mají menší životnost než nátěry, ale dají se mnohem snáz vyměnit. Nespornou výhodou reklamy na komíně je její viditelnost téměř odkudkoli.